دريافت مجوز كار و اقامت در عمان ويژه نيروهاي فني و متخصص

كليه ايرانياني كه مايل به دريافت ويزاي كار عمان باشند بايد مطلع باشند كه در اولين قدم نيازمند به كارفرمايي در عمان هستند كه مايل به تنظيم قرارداد كار با يك نيروي خارجي ايراني بوده و همچنين اين كارفرما شرايط لازم براي اسپانسر شدن متقاضي را داشته باشد. متاسفانه در بسياري از سايتهاي و مراكز كه هيچ وابستگي قانوني در داخل ايران ندارند در اين خصوص تبليعاتي غير واقعي ارائه ميشود كه منجر به سرگرداني و از دست رفتن هزينه و زمان متقاضيان مي گردد. كشور عمان با توجه به فعاليتهاي گسترده خدماتي و توليدي شركتهاي بومي و بين المللي، متقاضي نيروي كار متخصص و ماهر مي باشد اما نكته اساسي علاوه بر داشتن مهارت و تخصص، آشنايي متقاضيان به زبان انگليسي و عربي است. اينكه آشنايي به كدام زبان (انگليسي يا عربي) ارجحيت دارد بسته به طبيعت شغل مورد تقاضا است. به عنوان مثال متخصصين در حوزه درماني از قبيل پرستاران و پزشكان متخصص مي بايستي به هر دو زبان آشنا باشند و بتوانند ارتباط برقرار نمايند ولي براي برخي مشاغل فني و مهارتي ممكن است صرفا آشنايي به زبان عربي كفايت كند و همچنين براي نيروهاي گروه مهندسي كه بخصوص مايل به همكاري با شركتهاي بين المللي در عمان باشند ممكن است تسلط به زبان انگليسي مهمتر باشد.

خبر مهم: راه اندازي دفتر حمايت از نيروي كار و كارآفرينان ايراني در كشور عمان

اين مؤسسة‌در تعامل و همكاري با يكي ديگر از مؤسسات كاريابي بين المللي كه موفق به راه اندازي دفتر حمايت از نيروي كار و كارآفرينان ايراني در كشور عمان در شهر مسقط شده است ، با دريافت مجوزهاي مربوطه از وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي ايران و همچنين برقراري ارتباطات رسمي با سفارت جمهوري اسلامي ايران در عمان در همين راستا ‌ آمادگي دارد به كليه نيروهاي فني و متخصصي ايراني كه مايل به فعاليت در كشور عمان مي باشند، از مسيرهاي مطمئن با حداقل هزينه هاي ممكن از صفر تا صد موارد را پشتيباني كرده و خدمت رساني نمايد. مواردي از قبيل:

  • جستجوي اسپانسر (كارفرما) واجد شرايط براي نيروهاي فني و متخصص ايراني واجد شرايط
  • نظارت و بررسي پيشنهاداتي كه از طرف كارفرمايان در عمان به متقاضيان ايراني ارائه ميگردد از منظر حقوقي و راستي آزمايي اين پيشنهادات به منظور جلوگيري از اتلاف وقت و هزينه متقاضيان.
  • پيگيري كليه كارهاي اداري (مكاتبات، استعلامات، تكميل فرمهاي تقاضا و....) متقاضيان ايراني كه اسپانسر واجد شرايط دارند در مسير دريافت ويزا و استقرار در كشور عمان.
  • پيگيري دريافت كارنامه شغلي و برخوردار شدن از مزاياي آن براي شاغلين ايراني در كشور عمان.
  • ارائه مشاوره هاي تخصصي جهت كار، اقامت، بيزنس و ثبت شركت در كشور عمان

با مديريت و پيگيري مهندس حميد قدمگاهي با بيش از ده سال سابقه تخصصي در امور مرتبط با تخصص و تحصيل در استراليا

در صورت تمايل جهت دريافت خدمات و قرار گيري در برنامه هاي معرفي شده ميتوانيد فرم ارزيابي را تكميل نموده و یا اينكه با مؤسسة ‌تماس بگيريد.